Gönderilerimiz sitemizde belirtildiği şekilde anlaşmalı kargo şirketleri ile yapılmaktadır.

Dikkat! Gönderdiğimiz tüm ürünler taşıma sigortalıdır. Kargonuz size ulaştığında mutlaka kargo görevlisi önünde kontrol edilmeli ve hasar varsa teslim alınmamalı veya iade edilmelidir. Teslim alındıktan sonra kargo tespit tutanağı tarafımıza gönderilmeyen ürünler teslim alınmayacaktır.

Kargo Firması:
Mağazamızda yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca tarafımızdan belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Anlaşmalı kargo şirketimiz sitemizde belirtlmiştir. Mağazamız, gönderilerini anlaşmalı kargo ile gerçekleştirmektedir. Ücretsiz taşıma mağaza insiyatifindedir, gerektiği durumlarda işleyişi değiştirebilir veya ücretsiz kargo seçeneğini devreden çıkartabilir. Tüm taşıma ücreti ve sair masraflar siparişiniz sırasında tahsil edilmektedir. Ücret bizden kampanyası gibi bazı uygulamalarda ilk gönderim ücreti tarafımızdan ödenir. Mağazamızın kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri tarafımızdan karşılanır.

Kargo Süreleri:
Teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Mağazamız yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Mağaza merkezimiz İstanbul'dadır. İstanbul ili ve komşu illere sevkiyat süreleri 24 saattir. İstanbul'dan uzak iller için teslimat süreleri yaklaşık 48 saattir. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz ürünler ürün metninde belirtilen sürelerde anlaşmalı kargo şirketimiz ile veya araçlarımız ile sevk edilir. Ürün gönderim süreleri ürün metninde belirtilmediği sürece 7 iş günüdür.

Sipariş Şartları:
Banka kanalı ile oluşturulan siparişler ancak sipariş tutarının saat 13:00'e kadar banka hesabımızda görülmesi ile gerçekleşir. Aynı gün kargo ile aynı gün kargo olmayan ürün bir arada satın alınırsa en uzun süre geçerli olur ve aynı gün kargo devre dışı kalır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 2 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa lütfen bize ulaşarak kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

İade Şartları:
Satılabilir özelliği kaybolmuş, ambalajı veya ürün içeriği zarar görmüş ürünler İADE ALINMAMAKTADIR. İade edilecek ürünlerin, hasar görmeyecek şekilde paketlenmesi, fatura arkasındaki iade formunun imzalanması ve faturanın paket üzerine (içine değil) yapıştırılması gereklidir. Paket içindeki faturalar görülemeyeceği için faturasız iadeler kabul edilmeyecektir. İade süresi 14 gündür.